پرسش های دانشجویی
1 2
حقوق زن و مرد
با سلام. در قران گفته شده است که حق و حقوق زن و مرد باهم یکسان است اما چرا در حقیقت اینگونه نیست؟


مشروعیت جهاد ابتدایی
رابطه جهاد ابتدایی با عملکرد داعش چیه؟ مگه اینا کارشون همون نیست که اسلام مسگع خب چه فرقی دارن؟


عواقب ومضرات فیلم های مستهجن-تأثیرفیلم های مستهجن برعقل وقدرت فکر-راهکار ترک اعتیاد فیلم های مستهجن
سلام ۱. کسی که شدیدا معتاد دیدن عکس و فیلم مستهجن شده، آیا بعد از ازدواج، مشکلش حل میشه؟ ۲. با نگاه به عکس و فیلم مستهجن، انگار قدرت ذهنم کم شده؛ آیا شهوترانی، عقلو کم میکنه؟ یا همه ش تلقینه؟ ۳. مسلما عبادت خدا و معنویات داشتن، منافع و موفقیت های دنیوی هم داره؛ من هر کار میکنم، نمیتونم برای رضای خدا عبادت کنم و ناخودآگاه منافع دنیایی درنظر میگیرم؛ بخاطر همین عبادت خدا، متأسفانه هیچ تأثیری بر من نمیزاره... لطفا راهنماییم کنین با تشکر


راه های افزایش تمرکز ذهنی
راه های افزایش تمرکز ذهنی


تعدد زوجات
چرا به مرد اجازه داده شده ۴ زن بگیرد...؟


داعش و اسلام
شما مسلمانان لطفا به این سوالات جواب دهید... خدای داعشیها کی بود؟؟؟؟؟!!!!!! دین داعشیها چی بود؟؟؟؟!!!!! کتاب مقدس داعشیها چی بود ؟؟؟؟!!!! رو پرچم داعشیها چی نوشته بود؟؟؟؟!!!! بر اساس حکم چه دینی داعشیها سر انسانها را به جرم کافر بودن میبریدند؟؟؟؟!!!! بر اساس دستورات چه دینی داعشیها ریش بلند می گذاشتند؟؟؟؟!!!!!


کنترل شهوت
سلام علیکم.من اصلا نمیتونم شهوت خودم رو کنترل کنم و ب گناه وادار میشم.چ کنم ک بتوانم جلوی این شهوت و گناه رو بگیرم؟


میل جنسی
من دختر جوانی ام که نیاز جنسی ام زیاده چکار کنم؟


اجتهاد حسن روحانی
آیا حسن روحانی ، مجتهد است؟ و اگر مجتهد است چه کسانی به او اجتهاد دادند؟


دولت یازدهم - دولت روحانیذخایرنفت و گاز-سهمیه بندی بنزین-انرژی هسته ای
آیا مسخره نیست که کشوری با این همه ذخایر نفت و گاز، مهم ترین کارش انرژی هسته ایی و سهمیه بندی بنزین باشد. چه فکر می کنید.


تعیین سرنوشت-جبر و اختیار-سرنوشت انسان-معنای تغییر سرنوشت
آیا سرنوشت انسان در دنیا از قبل نوشته شده است؟ آیا زمان مرگش از قبل مشخص است؟ اگر همه چیز ها از قبل مشخص باشد پس آیا اختیار از انسان سلب نمی شود؟ مگر نه این است که انسان در سرنوشت خود دخیل است؟ مگر نه این است که خواستن توانستن است پس قضیه قسمت چه معنائی پیدا می کند؟


قطع رابطه کشورها با دول مستکبر
آیا در تاریخ مواردی از قطع رابطه ی کشورها با دول مستکبر وجود دارد(غیر از قطع رابطه ی ایران و آمریکا)؟ خواهش می کنم مواردی را ذکر فرمایید. آیا در تاریخ نمونه یا نمونه هایی وجود دارد که دو دولت "مستکبر و استعمارگر" با هم قطع رابطه کرده باشند؟


تقویت روابط همسران
سلام حاج اقا من یه زن شوهردارم خیلی سعی میکنم که بارفتارام شوهرموازخودم راضی نگه دارم نمیدونم چه نکات مهمی روبایدحفظ کنم خصلت بدی که دارم گاهی اوقات شک میکنم درصورتی که میدونم شک توزندگی زناشویی خوب نیست دوست دارم بیشترشوهرموبه خودم جذب کنم میشه راهنمایی کنید?


مشکلات اقتصادی و آشوب و اغتشاش
باتوجه به این که معضلات اجتماعی مانند فقر وبیکاری وگرانی همواره موجود بوده اند به اغتشاش وفتنه چه ربطی دارد


شکنجه در وزارت اطلاعات
ایا شکنجه های که بچه های وزارت اطلاعات به بعضی اشخاص میدهند درست هست؟شرعی هست؟بعضی افراد عموم جامعه میگویند این شکنجه ها خیلی سخت و طاقت فرساست،ایا نظارتی وجود دارد؟،اسلام حتی در مسائل کیفری برنامه دارد،لطفا مستندجواب بدهید


نظر مراجع-فتاوای مراجع-مراجع و انتخابات-وظایف مراجع-وظیفه مراجع تقلید
چگونه است مراجع برای گرانی ها هیچ فتوایی به مسئولین نمی دهند اما تا ۲۲ بهمن یا انتخابات می رسد فتوا می دهند همیشه یک طرفه فتوا می دهند فقط خطابشان مردم است ؟


رهبری و مفاسد اقتصادی
- چرادرمقابل این همه فساد کاری نمیکنید ۲_چرابعدازاین همه دستوروراهنمایی دولت مردان ومجلس وقوه قضاییه بامجرمان حکومتی برخوردنمیکنید متاسفانه خیلی اغماض میفرمایید واین وسط مردم بدبخت چه کنند ۳_اقتصادمقاومتی بسیار بجاوعاقلانه هست ولی متاسفانه روزانه مقدارزیادی کالا واتومبیل لوکس بامصرف بنزین زیادواردمملکت میشود وشما کاری نمیکنید لااقل دستورخودتان رابه آقایان حتی بازورشده اعمال کنید.


سرنوشت- قسمت ازدواج
موضوع سرنوشت و خدا خواست را تبیین فرمایید هر که هر چه می تواند می کند بعد می گوید قسمت بود یا تنبلی و بی حوصلگی در امور مثل مثلا ازدواج بی مطالعه را، قسمت و خواست خدا ، قلمداد می کنند یا با واژه توکل، از خود سلب مسئولیت و تحقیق می کنند، آیا چنین است؟


دولت اصولگرا
خواهشمندم یک نقدی بر نوع مدیریت و سیاست های اقتصادی و فرهنگی و سیاسی ( خارجی و داخلی ) آقای دکتر احمدی نژاد را مرقوم بفرمایید ، تا کمکی در قضاوت واقعی مردم نسبت به عملکرد ایشان باشد ، یقینا استفاده از آمار و ارقام رسمی سندیت محکمی بر این نقد خواهد بود .


1 2
< >