دبیر ستاد اقامه نماز و امور مساجد دانشگاه : یکی از بهترین‌های راهکارهای کاهش ناهنجاری های موجود در جامعه ترویج و نهادینه‌کردن فرهنگ نماز است

31 امرداد 1401

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حجت الاسلام احمدی در نشست ماهیانه کارشناسان فرهنگی ستاد اقامه نماز دانشگاه گفت : یکی از بهترین‌های راهکارهای کاهش ناهنجاری های موجود در جامعه ترویج و نهادینه‌کردن فرهنگ نماز است و در این راستا نقش خانواده‌ها در ترویج فرهنگ نماز بی بدیل است

وی اهمیت هم افزایی در حوزه فعالیت هایی پیرامون نماز، گسترش برنامه های فرهنگی به ویژه در بین دانشجویان بهره گیری از ظرفیت فعالان فرهنگی   را از جمله مواردی یادکرد که در ترویج اقامه نماز موثر است.

دراین نشست ضمن تبادل دیدگاه‌ها و بحث وگفتگو در مورد شرایط و وضعیت موجود اقامه نمازهای جماعت در سطح دانشگاه‌و همچنین گزارش دهی  سرگروه های ستاد اقامه نماز دانشگاه‌ علوم پزشکی بوشهر  مطالبات ذیل مورد تاکید قرار گرفت.

 

همچنین از موضوعات مطرح شده در این جلسه، برگزاری جلسات ستاد اقامه نماز در همه شبکه ها و بیمارستان‌ها طبق آئین نامه مصوب حداقل بصورت ماهیانه بود.

گفتنی است: دوره آموزشی ائمه جماعات در سطح استان‌ هر فصل یکبار به میزبانی شبکه ها و‌بیمارستان‌ها با سرفصل‌های ابلاغی  از طرف مرکز اقامه نماز نهاد برگزار می شود.

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.